(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Košický útočník M.Lukáč odchádza do 2. fínskej ligy
@ Aktuálne -> Šport     Jan 23 2008 - 06:22 GMT
(TASR) - Dvadsaťtriročný útočník extraligového tímu HC Košice Michal Lukáč odletí v stredu do svojho nového pôsobiska vo fínskom tíme SapKo. Informáciu potvrdil prezident klubu ¼ubomír Veme s tým, že na žiadosť hráča s ním už rozviazali zmluvu.

Michal Lukáč nastupoval v tejto sezóny väčšinou v štvrtom útoku, mal na svojom konte 40 zápasov, strelil dva góly a pridal 4 asistencie. Ešte v pondelok sa predstavil v dohrávke 45. kola extraligy proti Kežmarku, v utorok predpoludním v Steel Aréne absolvoval tréning a stihol sa rozlúčiť so spoluhráčmi pred cestou do Zvolena.

"Rozhodol som sa tak pre to, že som dostával málo priestoru na ľade, šesť striedaní za zápas je naozaj málo. Boli aj iné ponuky, tá z Fínska cestou môjho agenta už pred mesiacom. Keď sa pred troma dňami zopakovala rozhodol som sa odísť. Určité informácie o ôsmom celku druhej fínskej ligy mi poskytol aj Jirko Bicek, dúfam, že tam dostanem viac príležitostí. Som Košičan, odohral som tu tri sezóny, po skončení tejto sa sem vrátim a podľa okolností a situácie sa rozhodnem, čo ďalej. Nevylučujem ani návrat do Košíc," povedal mladý košický útočník, ktorý by mal premiéru v novom klube absolvovať už v sobotu.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/