(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Piatka, Labun a Lišivka na odchode z Košíc, pribudnú hráči z béčka.
@ Aktuálne -> Šport     Dec 19 2007 - 08:55 GMT
(TASR) - V kádri futbalového klubu MFK Košice príde počas zimnej prestávky k viacerým hráčskym rošádam. Športový riaditeľ Jozef Vukušič po stretnutí s prezidentom MFK Blažejom Podolákom a trénerom Jánom Kozákom informoval, že tím pred začiatkom jarnej časti Corgoň ligy s najväčšou pravdepodobnosťou opustia Pavol Piatka, Tomáš Labun a Ivan Lišivka.

"Z kádra A-mužstva odídu traja hráči. Najaktuálnejší je prestup Paľa Piatku, o ktorého sa zaujímajú Zlaté Moravce a Senec. Na odchode je aj Tomáš Labun, ktorý sa nepresadil tak, ako sme si predstavovali. Zmluva ku koncu roka sa končí Ivanovi Lišivkovi, ktorý si hľadá nové angažmán. Viac síce odohral za B-mužstvo, no trénoval s áčkom a bol aj v kádri prvého mužstva," povedal pre oficiálnu stránku košického klubu športový riaditeľ Jozef Vukušič, ktorý opäť pripomenul, že v klube nechcú mužstvo oslabiť.
"Nebudeme uvoľňovať hráčov, ktorí doteraz hrávali stabilne. Pochopiteľne, iný prístup zaujmeme k ponukám na odchod v prípade skúsených hráčov, ktorí niečo pre náš klub urobili. Ak by nad dobrou ponukou trebárs do zahraničia rozmýšľali Šimko, Bicák či Majoroš, je možné, že z vedenia dostanú zelenú. Zatiaľ však táto otázka nie ne programe dňa. Nasledovať budú aj zmeny medzi áčkom a béčkom. Do prvého mužstva sa dostanú na jar obranca Stanislav Smrek a ofenzívny talent Filip Serečin. Naopak, z béčka by nás v zime mali opustiť Gajdoš. Zrejme odídu aj hráči, ktorí nehrávali pravidelne - Janič a Hanzel," dodal Vukušič.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/