(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Hokej: Dukla Trenčín -HC Košice 1:3 v 33. kole extraligy.
@ Aktuálne -> Šport     Nov 28 2007 - 03:00 GMT
(TASR) - Dukla Trenčín - HC Košice 1:3 (0:0, 0:2, 1:1)
Góly: 46. Homér - 28. Bartoš, 39. Faith, 48. Droppa. Rozhodovali: D. Konc - Gašparík, Valach, vylúčení: 6:8, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, striedania: bez zmien, 3840 divákov.

Zápas sa začal v trochu nervóznom tempe s menšou prevahou domácich. Ani jedno z mužstiev si zo začiatku nevypracovalo výraznejšie útočné akcie, od 10. min sa atmosféra upokojila a hráči sa začali venovať viac hre ako osobným súbojom. Dukla zatlačila súpera v presilovke v 14. min do vlastnej tretiny, ale nepodarilo sa jej streliť gól. Na začiatku druhej tretiny Trenčania začali presilovku, ale bez výsledného efektu. V 28. min Peter Bartoš priviedol Košice do vedenia a Trenčín nemohol nájsť recept na agresívnu hru hostí. Veľkú šancu mala Dukla v 37. min, keď sa jej nepodarilo premeniť samostatný nájazd dvoch na jedného. V 39. min rozhodca Daniel Konc nechal prezerať video pri spornom góle a videorozhodca gól priznal pre hráča s číslom 91 - Faitha. Tretia tretina sa začala znovu nervózne, vylúčenie na strane Košíc v 43. min neprinieslo Trenčínu žiaden efekt a ďalej pokračoval v neproduktívnom využívaní presiloviek. Až v 45. min domáci Homér od modrej čiary znížil na na 1:2. Ale trenčianske hľadisko schladil v 48. min Košičan Droppa, ktorý upravil stav na konečných 1:3. Dukla ešte v závere chcela zvrátiť výsledok, ale ani hra bez brankára jej nepomohla.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/