(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Program minstra vnútra Kaliňáka a eurokomisára Frattiniho
@ Aktuálne -> Región     Oct 12 2007 - 11:07 GMT
(TASR) Podpredseda Európskej komisie a hlavný eurokomisár pre oblasť rozširovania Schengenu Franco Frattini a podpredseda vlády a minister vnútra SR Robert Kaliňák navštívia dnes, t.j. v piatok 12. októbra slovensko - ukrajinskú hranicu.
Podpredseda vlády a minister vnútra SR Robert Kaliňák zároveň oznámi výsledky poslednej hodnotiacej správy o pripravenosti Slovenska na vstup do Schengenu.


Program na východnej hranici: 12.00 - oficiálne rokovanie podpredsedu EK Franca Frattiniho s podpredsedom vlády a ministrom vnútra SR Robertom Kaliňákom v budove Riaditeľstva hraničnej polície v Sobranciach 15.00 - prehliadka hraničného priechodu Vyšné Nemecké 15.30 - tlačová beseda v budove Oddelenia hraničnej kontroly Vyšné Nemecké.


TASR o tom dnes informovala Vladimíra Hrebeňáková z Komunikačného odboru Kancelárie ministra vnútra.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/