(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Otec bieleho soulu Joe Cocker v košickej Steel aréne. Súťažte o vstupenky v hodnote 6000 Sk !!!
@ Kultúra -> Koncerty     Oct 01 2007 - 10:13 GMT
Anglický spevák Joe Cocker príde na Slovensko predstaviť svoj nový album. V rámci Hymn for my soul 2007 tour vystúpi 6. novembra v košickej Steel aréne a 9. decembra v bratislavskej Sibamac aréne v NTC.

Joe Cocker sa preslávil už v roku 1969 na festivale Woodstock. Väčšina ľudí ho však pozná ako speváka s nezameniteľným chrapľavým hlasom. Málokto však vie, že začínal ako bubeník. Žijúca legenda, ktorá sa venuje hudobnému umeniu už vyše 40 rokov, dokáže všetky svoje prednosti vkusne spájať ako hudobník i producent.

Hudobník Joe Cocker sa narodil v roku 1944 v Sheffielde. Na hudobnej scéne začínal v roku 1960 ako bubeník skupiny The Cavaliers. Otec bieleho soulu, ako ho zvyknú prezývať, nahral vyše dvadsať štúdiových albumov. Jeho fanúšikovia však vedia, že najlepšie výkony od neho môžu očakávať práve na pódiu. Live dvojalbum Mad Dogs And Englishmen (1970) sa stal dokonca jednou z jeho najúspešnejších nahrávok. Na konte má spolupráce s najväčšími hudobnými osobnosťami. Skvelých hudobníkov predstaví aj vo svoje sprievodnej koncertnej kapele. Počas koncertov na Slovensku odohrá novinky z najnovšieho albumu Hymn For my Soul, nemal by však vynechať ani svoje najznámejšie hity.

+ + + S Ú  A Ž + + +

Portál CASSOVIA.SK v spolupráci s agentúrou XLPROMOTION pripravili pre všetkých našich návštevníkov súťaž o 6 vstupeniek na toto jedinečné predstavenie. Čiže traja vyžrebovaní súťažiaci vyhrávajú po dve vstupenky v hodnote 1000,- Sk!

Čo treba urobiť? Stačí ak do piatku 2. novembra pošlete e-mail s menom, priezviskom a vašim tel. číslom na adresu mef@box.sk a do predmetu správy (subjektu) uvediete heslo: "COCKER". V ten istý deň poobede vyžrebujeme 3 výhercov, ktorých oboznámime o výsledku telefonicky. Zároveň podáme informáciu, kde si majú prísť po vstupenky. Mená výhercov budú uverejnené aj na internete.

Upozornenie:
Ak niekto do súťaže pošle dva a viac e-mailov z rovnakej adresy, bude zo súťaže vyradený. E-maily, ktoré budú obsahovať pripojené prílohy, budú vymazané a nedostanú sa do súťaže!


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/