(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Majstra z Košíc posilnila reprezentantka Kováčová.
@ Aktuálne -> Šport     Sep 26 2007 - 06:53 GMT
(TASR) - Káder štvornásobného ženského basketbalového majstra, od novej sezóny s názvom KOSIT 2013 Košice, posilní slovenská reprezentantka Alena Kováčová. Dvadsaťosemročná pivotka, ktorá naposledy obliekala dres Brna, v stredu večer absolvuje prvý tréning a súčasne podpíše ročnú hráčsku zmluvu s košickým klubom.

"Na podmienkach sme sa už dohodli, máme všetky potrebné výstupné formality. Po zranení síce ešte nemá svoju bývalú formu, ale je ešte viac ako mesiac k dobru pred štartom najmä Euroligy, v ktorej by mohla využiť svoje skúsenosti. Jej príchodom sme uzatvorili káder na novú sezónu," prezradil pre TASR generálny manažér klubu Daniel Jendrichovský.
Tréner Vladimír Karnay potvrdil, že už viac ako rok mali o Kováčovú záujem. "Nemala by mať problémy zapadnúť do kolektívu, s viacerými dievčatami sa pozná z reprezentácie. Jej príchod napĺňa aj filozofiu klubu hrať Euroligu so slovenskými hráčkami. Viac nám naznačí už najbližší turnaj- Veľká cena Košíc od 4. do 6. októbra."


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/