(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
NR SR: Predseda parlamentu otvoril svoju kanceláriu v Košiciach
@ Aktuálne -> Politika     Sep 10 2007 - 12:52 GMT
(TASR) - Prvá a jediná kancelária predsedu Národnej rady (NR) SR Pavla Pašku so sídlom v Košiciach začala dnes fungovať. Otvorili ju rok po tom, ako sa Paška stal predsedom NR SR.

"Rok ukázal, že tá korešpondencia a snaha ľudí skontaktovať sa so mnou je pomerne bohatá. Veľa listov a mailov prichádza aj z východného Slovenska, aj preto táto kancelária. Bude dostupná každý deň," povedal Paška. Dodal, že v novej kancelárii by chcel úradovať, ak to bude možné, vždy v pondelok.
V kancelárii na Letnej ulici 40 v Košiciach bude k dispozícii jeden pracovník. Mesačné prevádzkové náklady by podľa Pašku nemali presiahnuť 17-tisíc korún. O otvorení ďalších kancelárií na Slovensku predseda NR SR neuvažuje pre pracovnú vyťaženosť v parlamente.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/