(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Exkošičan Sabol do Székesfhérváru nejde, agent mu hľadá nový klub.
@ Aktuálne -> Šport     Sep 03 2007 - 07:28 GMT
(TASR) - Odchovanec košického hokeja Ľubomír Sabol, ktorý v minulej sezóne hral za Vsetín, je momentálne bez angažmánu. Napriek tomu, že sa v minulých dňoch objavila správa o útočníkovom prestupe do maďarského majstrovského tímu Alba Volán Székesfehérvár.

"Odohral som za toto mužstvo tri zápasy proti Hodonínu, Piešťanom a poľskému Tychy, nazbieral som 10 bodov a nemám pocit, že by som nepresvedčil... Už sa nezaoberám možnosťou hrať za tento klub. Veď mi ani nenaznačili, aké by som mohol mať podmienky a ja nemôžem vychádzať z toho, čo asi ponúkajú iným Slovákom. Veď každý hráč si to svoje dohaduje individuálne. Do Maďarska nejdem, aspoň nie k majstrovi. Agent mi povedal, že to bude riešiť, že na tom pracuje ďalej. Zatiaľ budem trénovať v Trebišove s ďalšími Košičanmi Valkom či Dancsákom," povedal pre regionálne vydanie denníka Košický Korzár.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/