(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Občianske združenie ÚLET v električke č.13.
@ Aktuálne -> Región     Aug 28 2007 - 02:30 GMT
Historická električka na Hlavnej ulici v Košiciach ožije v dňoch od 27. do 31. augusta 2007 aktivitami mladých Úleťákov. Členovia Občianskeho združenia ÚLET, ktoré sa už vyše dvoch rokov venuje činnostiam súvisiacim s kreatívnym a zmysluplným využívaním voľného času detí a mládeže, pripravili pre návštevníkov okrem množstva živých a čerstvých informácií i stálu výstavu.

Pondelkoví návštevníci električky sa dozvedia mnoho o dobrovoľníctve a aktivitách združenia. Tí, ktorí majú chuť organizovať súťaže a rôzne aktivity pre deti a mládež v Košiciach, budú s radosťou privítaní medzi Úleťákmi.

Nadšencov fotografického umenia čakajú v utorok čerstvé informácie o súťaži Košice v kontrastoch. Ponúka sa jedinečná šanca získať tipy a rady od poroty a zistiť jej očakávania. Streda na kolesách bude patriť prezentácii jednotlivých záujmových útvarov a aktivít združenia a stretnutiu s vedúcimi.
Novinársky štvrtok prináša možnosť zúčastniť sa porady redakcie internetového časopisu Úlet a nahliadnuť pod redaktorskú
pokrievku. Nebudú chýbať ani informácie o novinárskom kurze Malá škola žurnalistiky.

Električka číslo 13 je podporným projektom pri príležitosti kandidatúry mesta Košice na Európske hlavné mesto kultúry v roku 2013.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/