(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Hokej: Košičania Varga a K. Kováč posilnili hokejistov Havířova.
@ Aktuálne -> Šport     May 31 2007 - 03:25 GMT
(TASR) - Obranca Milan Varga a útočník Kristián Kováč, patriaci do sedmičky hokejistov bronzového tímu HC Košice s ktorými sa klub rozlúčil po skončenej sezóne, sa stali hráčmi účastníka českej I.ligy HC Havířov. Tvoria polovicu povoleného počtu legionárov v mužstve, ktoré sa výrazne posilňuje a v nasledujúcej sezóne chce zabojovať o postup do extraligy.

"Trénujeme tvrdo. Už vlani v lete bola príprava v Košiciach u trénera Šterbáka ťažká, no teraz je to ešte tvrdšie. Požiadavky sú ešte väčšie ako som zažil dosiaľ. Ponúkli mi v Havířove veľmi slušné podmienky, o niečo lepšie ako v Košiciach. Havířov má vysoké ciele, preto sa aj posilňuje a do mužstva prišlo vyše 10 hráčov. Budeme bojovať o postup do extraligy, ale také ambície bude mať zrejme ďalších 4-5 klubov," povedal pre štvrtkové vydanie regionálneho denníka Korzár K. Kováč.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/