(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Príchod kráľovnej Beatrix neobmedzí chod košického letiska.
@ Aktuálne -> Región     May 23 2007 - 10:47 GMT
(TASR) - Prílet holandskej kráľovnej Beatrix do Košíc sa očakáva krátko pred desiatou hodinou. Košické letisko je pripravené poskytnúť kráľovskej delegácii v prípade potreby na rokovanie priamo na letisku biznis salón. Návšteva kráľovnej nijako neobmedzí chod letiska.

"Prílet kráľovnej Beatrix patrí medzi štátne dôležité lety kategórie 1, s čím súvisí rad bezpečnostných opatrení, o ktorých by som sa nerada konkrétne zmieňovala," povedala pre TASR riaditeľka letiska Marta Horváthová.
Ako nás ďalej ubezpečila, letový poriadok košického letiska nebude návštevou holandskej kráľovskej delegácie nijako narušený. "Všetko pôjde tak ako obvykle. Neobmedzí nás ani prílet ani odlet kráľovnej," dodala Horváthová.
Košický program kráľovnej sa začne v priestoroch historickej radnice, kde ju o 10.15 prijme primátor mesta František Knapík. Po krátkej prechádzke po Hlavnej ulici navštívi Zelenú školu v Družstevnej pri Hornáde a košické Konzervatórium. Kráľovná Beatrix sa so Slovenskom rozlúči popoludní na košickom letisku, kde vyvrcholí jej trojdňová oficiálna návšteva.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/