(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Hokej-play off: Dukla Trenčín - HC Košice 3:2, hlasy trénerov.
@ Aktuálne -> Šport     Mar 19 2007 - 04:09 GMT
(TASR) - Július Pénzeš, asistent trénera Trenčína: "Bolo to prekrásne stretnutie hodné play off našej ligy. Vyšiel nám úvod zápasu, keď sme sa dostali do vedenia vďaka presilovkám. Je vidno, že Košice majú skúsené mužstvo, keďže sa im hneď z prvej presilovky podarilo znížiť a do konca tretiny upraviť na 2:3. V 2. tretine to bola oslava útočného hokeja na oboch stranách. V záverečnej tretine sme sa snažili neotvárať našu obranu a púšťať tak súpera do prečíslenia. V zápase sme mali o niečo viac čistých šancí ako Košice, a preto sme aj zvíťazili."

Ján Šterbák, tréner Košíc: "Diváci dnes videli úžasný hokej. O víťazstve domácich rozhodol úvod zápasu. My sme hráčov nabádali k maximálnej koncentrácii, žiaľ faulovali sme, Dukla to využila a dostala sa veľmi ľahko do vedenia. Som však rád, že hráči sa dokázali ešte zaktivizovať a do konca tretiny znížili stav. Ďalšie dve tretiny boli trochu taktické, viac sa bránilo. V závere sme otvorili hru, chceli sme s výsledkom ešte niečo urobiť, ale Dukla perfektne bránila a strážila priestor pred bránkou."


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/