(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovateľ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: info@cassovia.sk tel. 0905 942 606
Silný vietor váľal stromy a strhával strechy v Košickom kraji
@ Aktuálne -> Región     Jan 30 2007 - 02:49 GMT
(TASR) - Silný nárazový vietor vyčíňal dnes popoludní aj na území Košického kraja. Narobil škody na strechách objektov a rodinných domov a pováľané stromy zablokovali viaceré úseky ciest.

Prvý technický výjazd k pováľaným stromom mali hasiči o 12.30 h v Strážskom a následne aj v Lúčkach a Michalovciach, informoval operačný dôstojník KR HaZZ v Košiciach Jozef Mižura. Šesť kmeňov zablokovalo na istý čas cestu medzi Mníškom nad Hnilcom a Švedlárom v okrese Gelnica. Podobné problémy riešili hasiči aj v Malých Ozorovciach a Zbehňove v okrese Trebišov.
V Cesticiach v okrese Košice - okolie strhol vietor plech z kostolnej veže. Plechy lietali dnes pod náporom vetra a ohrozovali chodcov aj pri obchodnom centre Billa na košickom sídlisku Košického vládneho programu, z rodinného domu v Zálužiciach v okrese Michalovce a na ďalších miestach kraja.


(c) Cassovia.Sk / https://www.cassovia.sk/