magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

KSK a talianski partneri majú záujem o spoluprácu
@ Aktuálne -> Verejná správa      Jan 28 2005 - 15:05 GMT
(Košický samosprávny kraj – tlačová správa) - Košický samosprávny kraj a zástupcovia European Project – Professional Association z Talianska majú záujem participovať na spoločných projektoch. Talianskych partnerov včera prijal predseda KSK Rudolf Bauer, na následnom spoločnom rokovaní sa zúčastnili odborní pracovníci Odboru regionálneho rozvoja Úradu KSK.

Cieľom pracovnej návštevy talianskych hostí v KSK je vyšpecifikovať oblasti spoločného záujmu a vytipovať projektové zámery pre spoločnú kooperáciu. Hostia boli oboznámení o rozvojových programoch v SR a nástrojoch na ich realizáciu, rozvojových prioritách KSK, pripravovaných projektoch KSK a plánoch na najbližšie obdobie. Pozornosť venovali podmienkam a možnostiam rozvoja malého a stredného podnikania a možnostiam využitia ekonomického potenciálu KSK.

Text: Soňa Jakešová

Foto: Marián Krlička   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk