magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Maskovaní ozbrojení lupiči vylúpili v Jamníku akciovú spoločnosť
@ Aktuálne -> Región      Jan 11 2006 - 17:22 GMT
(TASR) - Dvaja zamaskovaní a ozbrojení lupiči prepadli vrátnika akciovej spoločnosti v obci Jamník v okrese Spišská Nová Ves a odniesli si lup v hodnote takmer 187 000 korún.

Lúpežné prepadnutie urobili páchatelia v pondelok večer, informovala dnes krajská policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová. S kuklami na hlave vošli cez neuzamknuté dvere do priestorov vrátnice. Pod hrozbou použitia krátkej guľovej zbrane prinútili 70-ročného vrátnika ľahnúť si na zem pod stôl, kde mu zviazali ruky za chrbtom. Zatiaľ čo jeden z páchateľov ho so zbraňou ohrozoval, ďalší rozbil sklenenú výplň dverí vedúcich do kancelárskych priestorov. Poškodil zariadenie a ukradol notebook, tri pečiatky a kovovú pokladničku, v ktorej bolo 17 669 korún, 520 eur, 806 zlotých, 21 640 forintov a 1445 stravných lístkov. Po čine páchatelia ušli na neznáme miesto.

Vrátnik utrpel drobné odreniny tváre bez práceneschopnosti.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk