magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Súťažte o vstupenky na predstavenie Divadla KALICH Praha - Bez pøedsudkù
@ Kultúra -> Divadlo      Nov 16 2005 - 14:45 GMT
Agentúra GREART v rámci 11. ročníka Českých dní 2005 uvádza predstavenie Divadla KALICH Praha - Bez pøedsudkù. Komédiu pre odvážnych divákov a ešte odvážnejších hercov s P. Zedníčkom a J. Pauluovou v réžii R. Štoplu si môžete pozrieť už 28.11.05 o 19.00 v divadelnej sále SOU Dopravného.

Cassovia.sk je oficiálny mediálny partner Českých dní 2005. Umelecká agentúra GreArt nám ponúkla do súťaže 6 vstupeniek na toto predstavenie. To znamená, že traja z vás môžu vyhrať po dve vstupenky.

Čo treba urobiť:

Pošlite e-mail na adresu mef@box.sk. Do predmetu e-mailu napíšte "Kalich". V e-maile uveďte svoje meno a kontakt na mobil. Dňa 25.11.05 (piatok) vyžrebujeme s pomedzi všetkých súťažiacich troch výhercov. Výhercom oznámime výsledok telefonicky, zároveň podáme informáciu, kde si majú prísť po vstupenky. Mená výhercov budú uverejnené aj na internete.

Upozornenie:

Ak niekto do súťaže pošle dva a viac e-mailov z rovnakej adresy, bude zo súťaže vyradený. E-maily, ktoré budú obsahovať pripojené prílohy, budú vymazané a nedostanú sa do súťaže!

mef   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk