magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

V úvode víkendu zaznamenali v Košiciach a okolí dve smrteľné nehody
@ Aktuálne -> Doprava      Sep 25 2005 - 01:09 GMT
Košice (TASR) - Dve smrteľné nehody zaznamenali v úvode víkendu v Košiciach a okolí. K prvej došlo v piatok neskoro v noci na Wuppertalskej ulici v Košiciach, kde na retardéri prešiel 43-ročný motocyklista z Košíc z neznámych príčin do protismeru a narazil do protiidúcej Škody Fabie. Zraneniam podľahol na mieste nehody.

Škoda na motocykli je 10 tisíc korún, na osobnom aute, ktoré riadil 27-ročný vodič z Košíc, vznikla škoda za 60 tisíc korún.

Ďalšiu smrteľnú nehodu zaznamenali v sobotu krátko po polnoci na štátnej ceste medzi obcami Čečejovce a Mokrance okres Košice okolie. Vodič nákladného auta zn. Mercedes 43-ročný občan z Košíc-Šace narazil na rovnom úseku cesty ľavou prednou časťou vozidla do 39-ročného chodca z Moldavy n/Bodvou, ktorý mu vošiel do jazdnej dráhy.

Chodec, ktorý nehodu spôsobil, podľahol zraneniam na mieste. Škoda na vozidle je päťtisíc korún.

TASR informovala tlačová hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Košiciach Jana Demjanovičová.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606