magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Siedmi Rusi napadli a zranili v Sečovciach dvoch policajtov
@ Aktuálne -> Región      Aug 12 2005 - 17:21 GMT
Košice 12. augusta (TASR) - Siedmi ruskí občania napadli vo štvrtok večer policajtov v Útvare policajného zaistenia pre cudzincov v Sečovciach v okrese Trebišov.

Incident sa stal o 22. hodine počas policajnej kontroly cudzincov. Tí spôsobili dvom policajtom zranenia s časom liečenia a práceneschopnosťou do siedmich dní, informovala dnes krajská policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová.

Na zvládnutie útočníkov privolali príslušníkov pohotovostného policajného útvaru z Košíc, ktorí museli proti Rusom použiť miernejšie donucovacie prostriedky. Ich použitie vyhodnotili policajní funkcionári ako oprávnené.

Cudzincov obvinili z trestného činu útoku na verejného činiteľa formou spolupáchateľstva a umiestnia ich do cely policajného zaistenia.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk