magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Hasiči oslobodzovali mladého Medzevčana od barovej stoličky
@ Aktuálne -> Región      Jul 30 2005 - 19:28 GMT
Košice 30. júla (TASR) - Kuriózny a zároveň zábavný prípad riešili dnes dopoludnia košickí hasiči. Od barovej stoličky oslobodzovali mladého Medzevčana.

Na hasičský útvar v Košiciach zavítali v spomínanom čase dvaja mladí muži, z ktorých jeden bol pripútaný k barovej stoličke. Napriek márnym snahám sa 22-ročnému K. L. z Medzeva nepodarilo spod jarma, do ktorého ho dostali počas nočnej zábavy dve devy, vyslobodiť. Nápomocný nebol ani jeho kamarát z Košíc.

Mládenci prišli na útvar s "barovým nákladom" na osobnom vozidle. Košickí hasiči pomohli mladému mužovi z pút nožnicami a ručným hydraulickým náradím. Akú odplatu vtipným dievčatám zvolí nechtiac pripútaný mládenec k stoličke, neprezradil.

TASR o prípade informoval Zoltán Spatz z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Košiciach.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk