magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Obmedzenia dopravy počas rekonštrukcie na Národnej triede a Toryskej ulici
@ Aktuálne -> Doprava      Jul 25 2005 - 01:47 GMT
(Magistrát mesta Košice – tlačová správa) – Ukladanie nového krytu vozovky na Národnej triede a Toryskej ulici bude dôvodom obmedzenia dopravy, na ktoré Útvar správy komunikácií mesta Košice upozorňuje všetkých vodičov.

Od 25. júla do 5. augusta sa budú vykonávať práce na Národnej triede v úseku od OC Beta po OC mier, vrátane križovatky Hlinkova – Národná trieda. Počas prác na križovatke bude doprava presmerovaná cez Vodárenskú ulicu. Doprava na štvorprúdovej komunikácii bude zúžená do jedného jazdného pruhu v každom smere.

Od 25. júla do 3. augusta sa budú práce vykonávať aj na Toryskej ulici v úseku Trieda SNP – Popradská ulica. Počas prác na uložení asfaltového krytu bude doprava na štvorprúdovej komunikácii zúžená do jedného jazdného pruhu v každom smere. Počas opravy križovatky Trieda SNP – Toryská bude doprava presmerovaná cez Ružínsku a Laboreckú ulicu.

Počas obmedzenia dopravy bude vylúčená trolejbusová doprava, nahradia ju autobusy. Obmedzenie a obchádzkové trasy budú vyznačené zvislým dopravným značením. Žiadame vodičov, aby rešpektovali zvislé dopravné značenie, ako aj pokyny dozoru realizátorov stavby priamo na miestach súvislých opráv na Národnej triede a Toryskej ulici.

a href=http://www.cassovia.sk/newsread.php?newsid=3641 target=_new>Zuzana Bobriková, hovorkyňa MMK   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606