magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

SCZT Tepláreň Košice vyhodnotila svoje odstávky
@ Aktuálne -> Služby      Jul 24 2005 - 14:59 GMT
Bratislava/Košice 24. júla (TASR) - Akciová spoločnosť SCZT Tepláreň Košice (TEKO) oznámila, že pôvodný termín celosystémovej odstávky naplánovaný na 8. až 10. júna 2005 skrátila na necelé 2 dni. "Skvalitnením organizácie práce a využitím nových technológií sa nám darí obmedziť takúto nedodávku na minimum, čo sa potvrdilo aj v júni," uviedol riaditeľ úseku pre prevádzku a. s. SCZT Tepláreň Jaromír Kuruc.

Podľa jeho informácií počas tejto odstávky sa mali vykonať opravy vytypovaných technologických uzlov horúcovodných potrubí a tej časti technológie vo výrobnej časti teplárne, ktorá je v prevádzke trvale.

Podobný trend sa uplatňuje aj na odstávkach jednotlivých etáp parného a horúcovodného systému. Tie sa už začali 6. júna a ukončené by mali byť do 26. augusta 2005. Riaditeľ pripomenul, že tieto lokálne odstávky prebiehajú v úzkej súčinnosti s priamymi odberateľmi tepla, predovšetkým so spoločnosťou TEHO, s. r. o., a slúžia na realizáciu rekonštrukcie horúcovodnej siete a prípravu výmenníkových staníc na najbližšiu vykurovaciu sezónu.

Tepláreň považuje za jednu zo svojich priorít trvalé zvyšovanie spokojnosti zákazníkov s kvalitou a rozsahom poskytovaných služieb. Oproti 90. rokom, kedy celosystémové odstávky trvali spravidla 10 až 12 dní, je cieľom skrátenie doby, počas ktorej zostanú odberatelia bez teplej vody. TASR o tom informovala hovorkyňa TEKO, a. s., Katarína Balážová.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606