magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Herňu Vegas prepadli v piatok trinásteho v Čiernej nad Tisou
@ Aktuálne -> Región      May 16 2005 - 14:09 GMT
Košice 16. mája (TASR) - Herňu Vegas v Čiernej nad Tisou v okrese Trebišov prepadli a zdemolovali zamaskovaní lupiči. Odniesli si pokladničku s hotovosťou 19 380 korún.

Nešťastným dňom bol pre herňu piatok 13. mája. Štyria neznámi páchatelia k nej prišli na vozidle nad ránom. Dvaja zamaskovaní kuklami na hlave začali rozbíjať zariadenie a fyzicky napadli mladú barmanku. Spolu s ukradnutou pokladničkou spôsobili celkovú škodu 24 480 korún. Desať minút po udalosti vyhlásila polícia v okresoch Trebišov, Michalovce a Košice - okolie pátranie, avšak páchateľov sa nepodarilo zistiť.

Deň predtým prepadli dvaja lupiči v rodinnom dome Budkovciach v okrese Michalovce 82-ročnú ženu a žiadali peniaze. Keďže ich nemala, prehľadali dom a ukradli rôzne veci. Starenka sa bude zo zranení liečiť týždeň.

Súkromnú podnikateľku lúpežne prepadla skupinka páchateľov v sobotu v Spišskej Novej Vsi pred rodinným domom. Sotili ju na chodník, kopali do nej a z kabelky ukradli 2000 korún. Zo zranení sa bude liečiť 10 dní. Vyšetrovateľ začal trestné stíhanie pre trestný čin lúpeže v spolupáchateľstve.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk