magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Gastronomické stroje za 900 000 korún ukradli v Stratenej
@ Aktuálne -> Región      May 12 2005 - 19:22 GMT
Košice 12. mája (TASR) - Škodu za vyše 900 000 korún spôsobil zlodej, ktorý sa v čase od 8. do 11. mája v obci Stratená v okrese Rožňava vlámal do reštaurácie ¼adová jaskyňa.

Zo salónika ukradol gastronomické stroje, ktoré boli pred inštaláciou zabalené v škatuliach. Nepohrdol ani dvomi fľašami španielskeho vína za 1500 korún.

V noci z utorka na stredu vyčíňal zlodej v Bracovciach v okrese Michalovce, kde odcudzil súkromne hospodáriacemu roľníkovi Jánovi B. poľnohospodárske chemikálie za vyše 337 000 korún. Zlodej sa vlámal do skladu, ktorý mal podnikateľ v prenájme a odniesol si pesticídy, regulátory rastu a herbicídy v celkovom množstve 180 litrov a 38 kilogramov prášku.

V rovnakom čase okradol neznámy páchateľ Košičana, ktorému sa na Hronskej ulici vlámal do garáže a odmontoval zo Škody Octavia dielce za 210 000 korún.

TASR informovala dnes krajská policajná hovorkyňa Jana Demjanovičová.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk