magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Na obchodovanie s drogami doplatila v Michalovciach šestica osôb
@ Aktuálne -> Región      Mar 29 2005 - 13:42 GMT
Michalovce 29. marca (TASR) - Na obchodovanie s drogami a omamnými látkami doplatilo v uplynulých dňoch dovedna šesť osôb vo veku od 22 do 36 rokov. Piati z nich pochádzajú zo Zemplína a jeden z Nitry.

Vyšetrovateľ obvinil z trestného činu nedovolenej výroby a držby omamných, psychotropných látok, jedov a prekurzorov Martina P. a Martina O. z Michaloviec, Ondreja K., Zuzanu S. a Ladislava S. z Trebišova a Olivera O. z Nitry.

Obvinení nakupovali po celom území SR spomínané látky údajne od neznámej osoby a ďalej ich distribuovali. Pri domovej prehliadke našla polícia u Ladislava S. 890 gramov zelenej sušenej látky, 100 kusov šišiek konope siatej a 3 gramy hašiša, u Ondreja K. malé množstvo bieleho prášku, ktorý po narkotestoch vykázal znaky amfetamínu a u Olivera O. tri vrecká sušenej rastliny a jednu cigaretu.

Piatich obvinených polícia zadržala, Zuzanu S. stíha na slobode. Prípadom sa zaoberajú michalovské policajné zložky, informovala dnes TASR hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Demjanovičová.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk