magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Roonah a Irish Rose v Rodeo klube na Svätého Patrika
@ Kultúra -> Koncerty      Mar 16 2005 - 16:35 GMT
Pri príležitosti dňa Svätého Patrika (20.3.2005) sa o 17:00 v RODEO CLUBE na sídlisku KVP uskutoční oslava tohto írskeho sviatku. Programom bude sprevádzať tanečná skupina ROONAH a hudobná skupina IRISH ROSE.

Skupina ROONAH je jedinečným zjavom na slovenskej tanečnej scene. Tradičnému a modernému írskemu tancu sa venuje už niekoľko rokov a dosiahla mimoriadne úspechy na medzinárodných súťažiach. Ocenenia potvrdzujú kvalitu súboru a zaručujú vysoký umelecký zážitok.

Skupina IRISH ROSE odohrala mnoho úspešných koncertov na Slovensku aj v zahraničí. Je jednou z najuznávanejších skupín hrajúcich keltské tradicionály na Slovensku.

Predpredaj vstupeniek v cene 100 SK pre dospelých a 80 SK pre deti do 15 rokov v MIC Dargov. Viac info o účinkujúcich nájdete na ich domovských stránkach www.roonah-dancegroup.sk a www.irishrose.muzika.cz   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk