magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

V Períne sa manželovou guľovnicou zastrelila žena trpiaca depresiami
@ Aktuálne -> Región      Mar 10 2005 - 16:06 GMT
Košice 10. marca (TASR) - Manželovou legálne držanou zbraňou pravdepodobne spáchala samovraždu obyvateľka Perína z okresu Košice - okolie. Màtvu ženu našiel v stredu popoludní syn ako leží v prízemí domu v objatí s viacranovou guľovnicou.

Po ohliadke tela nebohej lekár potvrdil, že príčinou smrti bolo postrelenie, pričom žena zomrela v ten istý deň medzi 10,00 a 14,15 h. Policajná hliadka po otvorení záveru zbrane, ktorá slúžila na poľovnícke účely, zistila, že v komore sa nachádza prázdna nábojnica a v zásobníku ešte jeden náboj rovnakého kalibru. Vystrelený projektil sa na mieste činu nenašiel.

Ako ďalej TASR informovali pracovníci Okresného riaditeľstva PZ Košice okolie, žena trpela depresívnymi stavmi a od vlaňajšieho augusta sa ambulantne liečila na psychiatrii.

Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre ublíženie na zdraví. Na tele nebohej bude vykonaná súdna pitva.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk