magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Každý deň si vďaka spoločnosti Profesia našlo prácu aspoň 15 ľudí
@ Aktuálne -> Služby      Mar 02 2005 - 01:34 GMT
(Profesia, s.r.o. – tlačová správa) -- „Každý zamestnanec spoločnosti Profesia „našiel prácu“ každý deň aspoň jednému človeku,„ takto zhodnotil pôsobenie spoločnosti Profesia v roku 2004 riaditeľ spoločnosti Dalibor Jakuš. Vychádzal pritom z údajov, ktoré uviedli spoločnosti hľadajúce zamestnancov (zverejnením ponuky na www.profesia.sk) v dotazníkoch.

Dotazníkmi však Profesia získa spätnú väzbu len o asi 10 percentách zverejnených ponúk. Preto môžeme predpokladať, že číslo by bolo oveľa vyššie, keby boli k dispozícii informácie aj o výsledku hľadania pri zvyšných 90 percentách ponúk a tiež o tom, koľko miest sa obsadilo priamo z databázy životopisov.


O služby spoločnosti Profesia je už niekoľko rokov veľký záujem. Tento trend pokračoval aj vlani. Nasledujúce údaje kvalitu služieb potvrdzujú:

Nosný produkt - internetová stránka www.profesia.sk patrí medzi najlepšie na Slovensku. Dlhodobo vedie
- v počte zverejnených pracovných ponúk od zamestnávateľov,
- v počte životopisov záujemcov o prácu, ktoré sú prístupné zamestnávateľom,
- v návštevnosti.

Rok 2004 v číslach:
Na portáli www.profesia.sk sa zaregistrovalo 3369 nových firiem.
Zverejnených bolo 43 128 nových pracovných ponúk, čo znamená priemerne 3594 pracovných ponúk mesačne. Oproti roku 2003 (28 237 ponúk) to znamená nárast o vyše 52 percent.

Na stránke www.profesia.sk pribudlo 83 385 nových životopisov uchádzačov o prácu, to znamená, že každý mesiac pribudlo priemerne 6949 životopisov (oproti roku 2004 – nárast o 16,5 percenta). Každý životopis si zamestnávatelia prezreli priemerne päťkrát.

Stránku www.profesia.sk navštívilo priemerne 133 709 návštevníkov mesačne (unique visitors), čo je nárast o takmer 48 percent oproti roku 2003.

Počet návštev sa zvýšil o vyše 44 percent na 559 264 návštev (priemer za mesiac), počet vyžiadaných stránok (PV-page views) stúpol o takmer 46 percent a dosiahol úroveň 6 360 783 (podľa auditu spoločnosti TNS SK).

Obrat spoločnosti za rok 2004 bol 1,1 mil. Eur, čo je oproti roku 2003 nárast o takmer 100%.

Okrem týchto výsledkov spoločnosť Profesia zaznamenala viacero významných udalostí:
- V apríli dostala Certifikát a Zlatú medailu Slovak Gold (prvá ocenená a hodnotená internetová služba - za produkt www.profesia.sk).
- V lete Profesia uviedla na trh nový informačný portál o práci – info.profesia.sk, ktorý sa takmer okamžite stal jedným z najnajvštevovanejších vo svojej kategórii (podľa štatistiky www.naj.sk) .
- 1. októbra sa Profesia stala jedným zo zakladateľov aliancie ONREA (On-line Recruitment Alliance) spolu s partnermi z Česka, Poľska a Maďarska a rozšírili tak možnosti zamestnávateľov i ľudí hľadajúcich prácu (v súčasnosti sa rokuje o rozširovaní smerom na západ Európy).
- V rebríčku najrýchlejšie rastúcich technologických firiem FAST 50 Central Europe zostavovanom spoločnosťou Delloite sa Profesia v kategórii Rising Stars umiestnila na 4. mieste, ako najlepšia spoločnosť zo Slovenska.
- Od 1. januára 2005 zastrešuje všetky produkty spoločnosti – www.profesia.sk, info.profesia.sk, wap.profesia.sk a celoslovenský inzertný týždenník Profesia – nová značka.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606