magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Košická televízia začína vysielať NAHÉ SPRÁVY
@ Aktuálne -> Médiá      Feb 14 2005 - 08:18 GMT
/Kabel Media, s.r.o. – tlačová správa/ -- NAHÉ SPRÁVY je názov novej súťažnej reklamno-spravodajskej reality show, ktorú od piatku 18. 2. 2005 začína vysielať košická televízna stanica TELEPRIOR. Účastníci v relácii predvedú kolekcie ošatenia včítane spodného prádla a zároveň si vyskúšajú rolu televízneho hlásateľa. Spravodajská časť reality show je zameraná na aktuálne informácie z Košíc a blízkeho okolia.

„Správy v spodnom prádle a v slipoch začala pred polrokom vysielať maďarská televízia Pulzus info TV v meste Miskolc. Divácky záujem bol nad očakávanie, rovnako prekvapil aj záujem maďarských médií. Podľa spravodajského portálu velvet.hu dosiahla sledovanosť Nahých správ magických 59 percent. Veríme, že rovnaký úspech zaznamenajú aj v Košiciach, pretože doterajšie nakrúcanie ohromilo kvalitou účastníkov relácie aj nás. Niečo podobné som ešte nezažil,“ povedal moderátor relácie S. Hriešny.

Súťažiaci NAHÝCH SPRÁV nie sú len rýdzo modelingové typy. Naopak, snahou realizátorov programu je, aby účastníci reprezentovali všetky vekové skupiny. Prvých desať týždňov bude TELEPRIOR vysielať nesúťažné kolá, ďalej bude pokračovať formou súťaže, v ktorej budú diváci zasielať svojim favoritom SMS. Na víťaza každého desaťtýždňového kola čaká 100 tisíc korún.

Televízna stanica TELEPRIOR od začiatku roka 2005 vysiela už aj terestriálne na 33.kanáli v pásme UHF a pokrýva územie celých Košíc.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606