magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Michalovská NsP získala financie na modernizáciu tepelného hospodárstva
@ Aktuálne -> Región      Nov 23 2004 - 13:54 GMT
Michalovce 23. novembra (TASR) - Dovedna 45 miliónov korún na modernizáciu tepelného hospodárstva získala z eurofondov Nemocnica s poliklinikou (NsP) v Michalovciach ako jedna z mála nemocníc na Slovensku.

Stavba sa bude realizovať v budúcom roku od apríla do konca septembra. "Predstavuje kotolňu, technológiu kotolne až po pätky jednotlivých budov. Predpokladaný prínos pre nemocnicu je zníženie nákladov na vykurovanie zhruba o jednu tretinu," uviedol dnes pre TASR riaditeľ NsP Dalimír Zobka. Ročná úspora po modernizácii bude predstavovať asi štyri milióny korún.

Celkové náklady na modernizáciu tepelného hospodárstva predstavujú 48,3 milióna korún. Piatimi percentami na realizáciu projektu prispeje Košický samosprávny kraj.

Vedenie NsP pripravuje ďalšie projekty zamerané na zateplenie budov, dostavbu rozostavanej budovy a pod.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk