magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

V Optime sa plnili prvé nákupné vozíky
@ Aktuálne -> Služby      May 30 2002 - 03:58 GMT
V poradí piaty hypermarket v Košiciach otvril včera (29. 5.) svoje posuvné dvere kúpychtivým zákazníkom. Aj keď nákupné vozíky sa začali plniť hneď po otvorení, väčšina návštevníkov prišlo zo zvedavosti, porovnať ceny s konkurenciou, či škálu poskytovaných služieb. Zákazník je rád, keď si ho obchodníci predchádzajú a tajne dúfa, že konkurečný boj hypermarketov sa odrazí na poklese cien. To ukáže čas.

Nový nákupný stánok v každom prípade prekvapil svojou rozľahlosťou a hlavný oblúkový koridor akoby nemal konca. Po celej dĺžke je lemovaný množstvom obchodov, obchodíkov či stánkov poskytovateľov služieb od výmyslu sveta. Na prvý pohľad je ponuka, množstvo aj sortiment pestrejší ako u ostatných centier obchodu v meste pričom stánky posobia útulnejším dojmom.

Aj keď pri pohľade zvonku nevyzerá Optima práve ako architektonický skvost, interiér pôsobý útulne a prívetivo. V polovici cesty po obchodnej galérii ma veľmi príjemne prekvapila reštaurácia s francúzkym oknom ponúkajúcim pohľad na rožňavskú výpadovku a okolitú krajinu. Telo zákazníka si tu oddýchne po dlhej ceste medzi nekonečnými regálmi a oko od kriklavých akciových cenoviek.

Vzhľadom na to, že poštové schránky sa nám v tomto období plnia poštovými pokážkami s nedoplatkami za plyn či teplú vodu, asi nové nákupné centrum rekordné tržby nezaznamená. Aj keď manažéry Optimy boli v doobednajších hodinách príjemne prekvapení veľkým záujmom verejnosti, poobede však už hrala privolaná rocková hviezda len pre hŕstku divákov.

Text a foto Karol Hatala   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606