magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Dopravná nehoda v Trebišovskom okrese si vyžiadala štyri ľudské životy
@ Aktuálne -> Región      Nov 22 2004 - 08:55 GMT
Trebišov (TASR) - Štyri ľudské životy a jedno ťažké zranenie si vyžiadala dopravná nehoda, ku ktorej došlo v sobotu večer na križovatke štátnych ciest "Komárov" v Trebišovskom okrese.

ažkým zraneniam podľahli Ernest K. (1986), Marián CH. (1954) z Vojčíc, Miroslav T.(1971) zo Sečoviec a Martin R. (1977) z Kráľovského Chlmca.

Prví traja màtvi boli pasažiermi osobného vozidla Fiat Uno bez evidenčného čísla, v ktorom utrpela ťažké zranenia aj Júlia CH.(1953) taktiež z obce Vojčice. Tá je momentálne hospitalizovaná v trebišovskej nemocnici a predpokladaná doba liečenia je šesť až osem týždňov. Dnes už nebohý Martin R. riadil osobné motorové vozidlo Honda Prelude.

Príčiny dopravnej nehody, pri ktorej vznikla na obidvoch autách škoda viac ako 350 tisíc, vyšetruje Úrad justičnej a kriminálnej polície v Trebišove.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk