magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Východoslovenská energetika podporila projekt jazykových učební na TU
@ Aktuálne -> Školstvo      Oct 14 2004 - 08:38 GMT
Košice (TASR) - Sumou takmer 800 tisíc korún podporila akciová spoločnosť Východoslovenská energetika (VSE) vybavenie troch jazykových laboratórií Technickej univerzity (TU) v Košiciach.

Vynovené priestory na Vysokoškolskej ulici v stredu slávnostne otvorili rektor TU Juraj Sinay a predseda predstavenstva a generálny riaditeľ VSE Carl-Ernts Giesting.

„Veríme, že multimediálna technika, ktorou sú laboratóriá vybavené, pomôže napåňať najnáročnejšie požiadavky na štúdium cudzích jazykov tak, aby zodpovedali najnovším trendom metodiky výučby a čo najlepšie pripravili absolventov univerzity na prax napríklad aj v našej spoločnosti,„ povedal na margo projektu Giesting.

Jedna učebňa bude slúžiť na semináre, prednášky a cvičenia pre väčšie skupiny poslucháčov. Ïalšia je svojím vybavením určená menším skupinám so stupňom znalosti jazyka pokročilý a konzultáciám doktorandov. V tretej učebni sa poslucháči budú koncentrovať predovšetkým na štandardné cvičenia pri výučbe nemeckého jazyka. Všetky učebne poslúžia študentom denného aj postgraduálneho štúdia, informovala Anna Pančurová, vedúca úseku Komunikácia VSE.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk