magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Hospitalizovaný Mečiar mal v Košiciach konflikt s fotoreportérkou Nového času
@ Aktuálne -> Médiá      Oct 01 2004 - 01:48 GMT
Košice (TASR) - Konflikt s košickou fotoreportérkou denníka Nový čas mal vo štvrtok predseda ĽS - HZDS Vladimír Mečiar, ktorý je na preventívnom vyšetrení v 1. súkromnej nemocnici v Košiciach - Šaci.

Fotografka Iveta Komendová sa snažila získať exkluzívne zábery z nemocničného pobytu expremiéra. Vyčkávala preto prepoludním na expremiéra na požiarnom schodišti 5. poschodia nemocnice, kde bol prominentný pacient na vyšetrení u kardiológa. "Keď som chcela urobiť zopár záberov ako prechádza okolo, tak sa vrhol na mňa, zobral mi fotoaparát z ruky a chcel mi ho strhnúť z krku," povedala pre TASR Komendová. Mal aj povedať,že jej fotoaparát rozbije, ak mu neodovzdá film.

"Namietala som, že je to moja práca, nech ma nechá na pokoji," pokračovala fororeportérka. Podľa jej slov však Mečiar naliehal na odovzdaní filmu a vzápätí vylomil blesk z tela jej fotoaparátu. Položil ho na zem a potom schytil objektív. "Keď som videla, že by ho mohol tiež vylomiť z prístroja, tak som ho stopla s tým, že film mu odovzdám. Pri odchode zakričal, aby som mu oznámila výšku škody, že ju zaplatí," dodala Komendová.

Udalosť sa fotoreportérka rozhodla oznámiť na obvodnom policajnom oddelení v Košiciach - Šaci.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606