magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Kto vyhral lístky na Alphaville....

Prešovský koncert už v nedeľu !
@ Kultúra -> Oznamy      Sep 27 2004 - 13:31 GMT

Ako sme vás už informovali, v nedeľu navštívia Prešov králi syntezátorového popu – skupina Alphaville. V rámci svojho svetového turné ALPHAVILLE WORLD TOUR 2004 odohrajú na Slovensku dva koncerty, z toho jeden na východe republiky. Vy ste mali možnosť súťažiť o vstupenky. Vyhrali ste?

Start Line Models nám ponúkli do súťaže 4 vstupenky na státie. To znamená, že štyria z vás mohli vyhrať po jednej vstupenke. V žrebovaní sa šťastie usmialo na týchto súťažiacich:

Viliam Visokai, Alica Tkáčová, Eva Schwardy, Judita Mlynaričová. Podľa dnešného telefonátu so zástupkyňou Start Line Models, lístky sú už na ceste poštou. Len čo dôjdu k nám do redakcie, telefonicky sa vám ozveme.

Ostatným pripomíname, že ceny vstupeniek sú:

STÁTIE PLOCHA: 550,- Sk
SEDENIE TRIBÚNA: 740,- Sk
V.I.P.: 1500,- Sk

Lístky na prešovský koncert si môžete zakúpiť v Mestskom informačnom centre Košice a Mestskom informačnom centre Prešov.

Taktiež prostredníctvom internetu na www.ticketportal.sk, alebo prostredníctvom stránky www.alphaville.sk.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk