magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Súťažte o vstupenky na koncert !!!

3. 10. 2004 – Alphaville v Prešove naživo!


@ Kultúra -> Oznamy      Sep 03 2004 - 10:22 GMT
Forever Young ako i ďalšie známe hity legendárnej skupiny Alphaville si budete môcť vypočuť naživo! Startline Models a Východ Media s.r.o. pozvali kráľov syntezátorového popu na Slovensku a jeden z koncertov bude v Prešove. Presnejšie – 3. októbra 2004 v prešovskej Mestskej športovej hale to o 19.00 vypukne naplno.

I keď prvé single skupiny uzreli svetlo sveta v roku 1984, členovia Alphavillu koncertovali už v roku 1981. Ich druhý album Afternoons In Utopia (1986) znamenal zásadný prelom v živote skupiny. Ten sa okrem iného prejavil aj v tom, že skupina sa rozhodla prerušiť až ukončiť live koncerty a sústrediť na prácu v štúdiu. Za videoklipy k albumu The Breathtaking Blue dokonca dostali režiséri Christopher a Wolfgang Lauensteinovci Oscara.

Začiatok 90-tych rokov bol poznamenaný vydaním Best-Of albumu First Haarvest, v roku 1993 sa kapela po desiatich rokoch koncertnej absencie rozhodla vystúpiť naživo na jedinom koncerte v Beirute. Úspech sa prejavil na plné obrátky, v roku 1994 Alphaville vydal nový album s názvom Prostitute. V roku 1997 prichádza album s názvom Salvation, na ktorom pracovali dva roky.

Záujem o koncerty narástol, čo potvrdzuje napríklad koncert v roku 2000, keď v poľskom Štetíne odohrali koncert pred 300 000 divákmi! V roku 2003 vydávajú limitovanú edíciu 4 CD Crazy Show.

Rok 2004 sa nesie v znamení 20. výročia existencie Alphavillu. Pri tejto príležitosti, ktorá je sprevádzaná novým CD, skupina odohrá aj dva koncerty na Slovensku v rámci ALPHAVILLE WORLD TOUR 2004. Prvý z koncertov bude 1. októbra v Národnom tenisovom centre v Bratislave, druhý – už spomínaný, v Prešove.

Lístky na prešovský koncert si môžete zakúpiť v Mestskom informačnom centre Košice a Mestskom informačnom centre Prešov.

Taktiež prostredníctvom internetu na www.ticketportal.sk, alebo prostredníctvom stránky www.alphaville.sk

Cena vstupeniek:

STÁTIE PLOCHA: 550,- Sk
SEDENIE TRIBÚNA: 740,- Sk
V.I.P.: 1500,- Sk

HRAJTE O VSTUPENKY S CASSOVIA.SK !


Cassovia.sk je oficiálny mediálny partner prešovského koncertu Alphaville. Start Line Models nám ponúkli do súťaže 4 vstupenky na státie. To znamená, že štyria z vás môžu vyhrať po jednej vstupenke.

Čo treba urobiť:

Pošlite e-mail na adresu sivo@cassovia.sk. Do predmetu e-mailu napíšte ALPHAVILLE. V e-maile uveďte svoje meno a kontakt na mobil.

Dňa 27. 9. 2004 výhercom oznámime výsledok telefonicky, zároveň podáme informáciu, kde si majú prísť po vstupenky. Mená výhercov budú uverejnené aj na internete.

Upozornenie:

Ak niekto do súťaže pošle dva a viac e-mailov z rovnakej adresy, bude zo súťaže vyradený. E-maily, ktoré budú obsahovať pripojené prílohy, budú vymazané a nedostanú sa do súťaže. (Viackrát sa nám cez súťaž pokúšal niekto zaslať vírusy.)   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk