magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Spríjemnite si víkend atraktívnou akciou
@ Aktuálne -> Rekreačné zóny      Aug 19 2004 - 10:08 GMT
Láka vás svet koní, romantika westernu a hľadáte dobrý program na blížiaci sa víkend? Košický Western klub vás pozýva na slávnostnú prísahu jazdcov východnej vetvy Československého ponyexpressu. Prísaha sa bude konať 21. 8. (sobota) o 14,00 v pohostinstve Pri súdkoch. ¼uďom neznalým miesta tejto čerpacej stanice kvalitného penivého moku dodávame, že pohostinstvo Pri súdkoch sa nachádza na brehu Hornádu pri mestskej časti (obci) ahanovce.

Jazdci Československého ponyexpressu nosia poštu na konských chrbtoch na trase dlhej 2500 kilometrov /Haaren – Košice/ už jubilejný dvadsiaty rok a pripomínajú si tak spanilú jazdu Amerického ponyexpressu z roku 1861.

Po štarte a distribúcii pošty na konských chrbtoch bude nasledovať aj ďalšia akcia – 24. 8. 2004 (utorok) pred Štátnou vedeckou knižnicou na Hlavnej ulici o 17,00, kde na slávnostnom ceremoniáli prevezme poštové zásielky primátor Zdenko Trebuľa.

sivo   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk