magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Pri krádeži nanukov si mladíci zobrali aj hifivežu a registračnú pokladnicu
@ Aktuálne -> Región      Jul 29 2004 - 13:31 GMT
Bratislava 29. júla (TASR) - Chuti na mrazený nanuk zrejme neodolala trojica mladíkov vo veku 15, 16 a 18 rokov, ktorých v Michalovciach neodradila ani visacia zámka na letnej terase reštaurácie na železničnej stanici. Po jej vylomení v utorok o pol piatej ráno násilne odstránili aj zámku na mraziacom boxe, z ktorého si vzali niekoľko desiatok nanukov. K nim si pribalili aj registračnú pokladnicu a hifivežu s adaptérom, ktoré stáli na vedľajšom stole.

Podozrivých mladíkov s lupom, ktorý niesli v igelitových taškách, však na vlakovej stanici zadržala hliadka Železničnej polície. Odcudzené veci polícia vrátila vedúcemu prevádzky reštaurácie. Voči mladíkom sa začalo trestné stíhanie pre trestný čin krádeže vlámaním v spolupáchateľstve, ktorým sa ďalej bude zaoberať Okresný úrad justičnej a kriminálnej polície PZ Michalovce.

TASR o tom informoval hovorca ŽP Jozef Búranský.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk