magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Nelegálnych migrantov z Indie prevážali dvaja šesťkrát súdne trestaní Humenčania
@ Aktuálne -> Región      Jul 20 2004 - 14:13 GMT
Košice 20. júla (TASR) - Päť Indov prevážali v pondelok v smere od Košíc na Bratislavu dvaja šesťkrát súdne trestaní muži z Humenného.

Päť minút po polnoci zastavili Ford Escort 26-ročného Jána B. a rovnako starého Slavomíra H. na ceste v obci Jablonov nad Turňou pracovníci Colného úradu Košice. Pri kontrole zistili, že cudzinci vstúpili na slovenské územie mimo hraničného priechodu.

Vyšetrovateľ v Rožňave obvinil oboch prevádzačov zo spolupáchateľstva trestného činu nedovoleného prekročenia štátnej hranice. Obvinení boli umiestnení v cele predbežného zaistenia, pričom bol daný podnet na ich vzatie do väzby.

TASR o tom informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Demjanovičová.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk