magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Milan CH. z obce Lúčky doplatil na ukrajinské cigarety
@ Aktuálne -> Región      Jul 16 2004 - 15:33 GMT
Michalovce 16. júla (TASR) - Z trestného činu porušovania predpisov o štátnych technických opatreniach na označenie tovaru obvinil vyšetrovateľ 41-ročného Milana Ch. z obce Lúčky v Michalovskom okrese.

Počas domových prehliadok v obci Lúčky a Rakovec nad Ondavou zaistila vo štvrtok polícia 545 kartónov cigariet s ukrajinskou ochrannou známkou.

Obvinený muž v júni tohto roka nakupoval cigarety rôznych značiek, ktoré uskladnil v rodinnom dome, a potom ich predával ďalším osobám. V uvedený štvrtok odpredal vo Vrbnici Mariánovi F. 198 kartónov cigariet značky Boss za sumu 39 600 korún. V rodinnom dome obvineného našla polícia 128 kartónov cigariet a jeho zať dobrovoľne vydal ďalších 219 kartónov cigariet, ktoré mal uskladnené v obci Rakovec nad Ondavou.

Pri domových prehliadkach asistovali aj policajti Pohotovostného policajného útvaru - tzv. kukláči.

Prípadom sa zaoberajú michalovské policajné zložky. TASR o tom dnes informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Košiciach Jana Demjanovičová.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk