magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Konkurzný správca B.M.G.Invest ponúka reklamný čas v TA3
@ Aktuálne -> Médiá      Jul 02 2004 - 06:49 GMT
Košice 2. júla (TASR) - Správca konkurznej podstaty nebankovej spoločnosti B.M.G. Invest, s.r.o, Košice ponúka v piatom kole na predaj nevyčerpaný reklamný čas vo vysielaní televízie TA3.

Ako ďalej informuje v dnešnej tlači správca, v súlade so schváleným plánom spaženia pri predaji majetku bude akceptovaná najvyššie ponúknutá cena. "V prípade, že cenové ponuky budú rovnaké, o kupujúcom rozhodne žreb," dopĺňa.

Ponuku, ktorá musí obsahovať tiež doklad o zaplatení 100 % navrhovanej kúpnej ceny, treba v písomnej forme doručiť do podateľne Krajského súdu v Košiciach najneskôr do 12. júla tohto roku do 15.00 h. Otváranie obálok a vyhodnotenie ponúk sa uskutoční do 5 dní po skončení lehoty na predkladanie ponúk.

"V prípade neakceptovaných ponúk budú finančné prostriedky vrátené neúspešným záujemcov do 10 pracovných dní od vyhodnotenia ponukového konania," konštatuje správca.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606