magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

”Les - informačná archa Noemova”
@ Aktuálne -> Životné prostredie      Jun 01 2004 - 06:34 GMT
(Spoločnosť priateľov Zeme - tlačová správa) – Spoločnosť priateľov Zeme srdečne pozýva
na prednášku Ing. Juraja Lukáča (Lesoochranárske zoskupenie VLK) ”Les - informačná archa Noemova”

Z obsahu prednášky:

Les je banka informácií stará 350 miliónov rokov, ktorá informáciu nielen obsahuje a spracováva, ale predovšetkým inovuje a opravuje. Podstatou lesa je preto informácia a nie forma, ktorá slúži k jej uchovaniu. Pozývame vás na prednášku o lese ako o zložitom živom systéme, o mutáciách a selekcii, ktoré sú podstatou evolúcie a o tom, ako ľahko možno zničiť informačnú podstatu lesa.

Kde ? Hlavná ul. 68, Košice
Kedy ? 2. júna 2004 (streda) o 17.30 hod.

Ing. Juraj Lukáč - zakladateľ a líder organizácie VLK - najvýznamnejšej organizácie pre ochranu lesov na Slovensku. Má unikátne poznatky z dlhoročných terénnych pozorovaní dravcov v SR, spolupracuje s poprednými odborníkmi zo sveta i SR.

Prednáška sa uskutoční v rámci cyklu ”Večery o ekológii a ľudských právach”. V rámci neho odznejú prezentácie o týchto témach každú stredu o 17.30 na Hlavnej ul. 68 v Košiciach až do 16.6.2004.


Ivana Machová, Spoločnosť priateľov Zeme   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk tel. 0905 942 606