magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

UMELCI PRE UNICEF
@ Kultúra -> Oznamy      Apr 28 2004 - 13:15 GMT
LIONS Club Košice, UNICEF a VSG dovoľujú si Vás a Vašich priateľov pozvať na derniéru predajnej výstavy UMELCI PRE UNICEF. Akcia sa koná 30. apríla 2004 o 17. 00 hod. vo Východoslovenskej galérii, Košice, Hlavná 27.Podujatie sa koná pod záštitou primátora mesta Košice JUDr. Zdenka Trebuľu.

Výťažok z predaja bude použitý pre ohrozené deti u nás i vo svete.

UNICEF Slovensko už po desaťročie rozvíja svoje aktivity na pomoc deťom, pestuje kultúru solidarity a pomoci najpotrebnejším. Projekty, zamerané predovšetkým na zdravie a vzdelávanie detí a na ochranu ich práv sú financované vďaka porozumeniu a pomoci rôznych organizácií a jednotlivcov. Už po štvrtý krát poskytuje Východoslovenská galéria priestory a odbornú pomoc pre výstavu spojenú s predajom výtvarných diel darovaných výtvarnými umelcami, ktorej výťažok bude venovaný pre pomoc deťom v núdzi.

Výstava pod názvom Umelci pre UNICEF, ktorú organizuje Slovenský výbor pre UNICEF, I. LIONS Club Košice a Východoslovenská galéria sa pod patronátom primátora mesta Košice uskutočňuje z príležitosti vstupu Slovenska do EÚ od 27. do 30. apríla t.r.


Branislav Koniar
prezident
I. LIONS Club Košice

MUDr. Anna Vajová
členka predsedníctva
Slovenský výbor pre UNICEF

Mgr. Peter Markovič
riaditeľ
Východoslovenská galéria


Diela darované výtvarnými umelcami si môžete pozrieť a zakúpiť od 27. apríla 2004 na výstave vo výstavnom priestore D denne od 10. 00 - 18. 00 hod. Zakúpené diela si majitelia prevezmú po derniére.

Akcia sa koná v rámci Programu podujatí pri príležitosti vstupu SR do EÚ   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk