magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Chinaski v Košiciach
@ Kultúra -> Oznamy      Mar 31 2004 - 10:38 GMT
(Umelecká agentúra GreArt - tlačová správa) -- Piateho marca začalo po 13. mestách Čiech veľké koncertné turné jednej z najúspešnejších skupín Českej republiky – Chinaski. V rámci Premium tour ktoré podporuje mimochodom momentálne najpredávanejšie album v ČR Premium, si táto kapela ktorá nedávno získala za pieseň 1970 výročnú cenu Anděl 2003 udelenú Akadémiou populárnej hudby v kategórii skladba roka pozvala ako hosťa slovenskú skupinu Peha. Inak spomínaná pesnička je v posledných siedmich týždňoch najhranejším singlom v českých rádiách.

Na oplátku si zasa túto úspešnú zostavu našich susedov zavolala na svoje turné St. Nicolaus Experiment Tour 2004 prešovská Peha, ktoré začína 3.apríla v Senici a končí 17. apríla v Moravanoch pri Piešťanoch.

Na východe sa objav roku 1999 skupina Peha s Katkou Knechtovou, inak speváčkou roka 2000 predstaví 14. apríla v Prešove a 15. apríla v Košiciach. Po vystúpení Pehy, ktorá okrem iného predstaví aj pesničky zo svojho najnovšieho albumu Experiment, to naplno rozbalia ako hosť zasa Chinaski, ktorých CD-čka patria v Čechách medzi najpredávanejšie. Nakoľko Chinaski ešte v Košiciach nehrali milovníci ich hudby budú môcť naplno vychutnávať živé vyst[penie a hru na bicie bubeníka a kapelníka zároveň Pavla Grohmanna – Hrocha, spev a hru na basovú gitaru Ondøeja Škocha, spev a sólovú gitaru Frantu Táborského – Tabiho, hru na saxofón a flautu Štepána Františka Jakuba Škocha, trúbkara Petra Maximiliána Drápa Kužvarta – Kužiho a klávesistu K arla Heømana.

Vstupenky si môžete zakúpiť priamo v Agentúre GreArt na Bielej 3 v Plzeňskej hospodě t.č. 055/6232568, greart@cnet.sk , alebo v MIC ND Dargov a OD Tesco, ICMK Hlavná 59, pokladni Jumbo centra , Music centre na Zvonárskej 23, ako aj na www. ticketportal.sk .

Cassovia.sk a Umelecká agentúra GreArt pre Vás pripravili aj súťaž o 4 vstupenky na košický koncert. Bližšie informácie nájdete tu.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk