magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

VYHRAJTE VSTUPENKY NA KONCERT!

PEHA a CHINASKI v Košiciach
@ Kultúra -> Oznamy      Mar 25 2004 - 13:55 GMT

Výhercovia súťaže sú známiPresne ako sme písali, žrebovanie sa uskutočnilo 6. apríla na poludnie. Teda, presne na poludnie to nebolo, lebo sme sa zdržali v reštaurácii, ale dôležitejšie je, ako to žrebovanie dopadlo.

2 vstupenky na koncert Peha/Chinaski vyhral Patrik Bóna, študent Technickej univerzity. Ako povedal, takýmto súťažiam veril len tak na 50 percent, takže ho výhra prekvapila.

2 vstupenky vyhral aj súťažiaci Rado Bača. Vravel, že takúto muziku počúva hlavne jeho priateľka, ktorú so sebou určite zoberie.

Snáď im to priateľstvo dovtedy vydrží, lebo koncert je až 15. apríla, ale to už asi viete. Ak nie -

všetky ďalšie informácie získate, ak kliknete tu.


Pokiaľ ste nevyhrali, nesmúťte a bežte si kúpiť lístky, lebo koncert bude stáť za to. Tiež si môžete zasúťažiť o lístky na divadlo Astorka. Mimochodom, pripravujeme ďalšie dve súťaže, ale o tom, až bude aktuálny čas.

Informácie pre výhercov:

Prihláste sa na t.č. 055/623 25 68. Po lístky si zájdete do Umeleckej agentúry GreArt na Bielu ulicu č. 3.

************* THE END *************Umelecká agentúra GreArt pozýva všetkých priaznivcov dobrej hudby na jedinečný koncert PEHA & CHINASKI, ktorý sa uskutoční 15. apríla v Jumbo centre so začiatkom o 19,00. Spojením známej slovenskej a českej kapely vzíde zaujímavý koncert, aký v Košiciach už dlhší čas chýbal.

Obe skupiny odohrajú na Slovensku sedem koncertov. Lídrom skupiny Peha je charizmatická Katka Knechtová, ktorá svojim pesničkovým pop-rockom dokázala osloviť široké vrstvy publika. Skupina Chinaski sa turné zúčastňuje aj v rámci podpory ich nového albumu najväčších hitov, ktorý sa nazýva Premium.

Vstupné na koncert je 220 Sk. Predpredaj (aj hromadné objednávky) zabezpečuje:
- Agentúra GreArt, Biela 3, t.č. 623 25 68
- Mestské informačné centrum – Obchodný dom Dargov a OD Tesco na Hlavnej ulici
- pokladňa Jumbo centra
- www.ticketportal.sk   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk