magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Naučte sa ľudové tance a zabavte sa!
@ Kultúra -> Oznamy      Feb 12 2004 - 13:24 GMT
Klub milovníkov autentického folklóru a Maďarský tanečný dom pozývajú všetkých záujemcov o ľudové tance na Slovensko – maďarský tanečný dom. Podujatie sa začína 20. 2. 2004 o 18,00 v Máraiho štúdiu na Timonovej ulici č. 3 v Košiciach.

¼udové tance budú vyučovať Michal Richtarčík s manželkou, Gabriel Pribék s manželkou, Péter Zsolt s manželkou, Vladimír Michalko, Marianna Svoreňová, Slavomír Ondrejka a Kovács Henrik.

Hrajú ľudové hudby: Csámborgó (Košice), KMAF (Košice), Bara (Százhalombatta).

Vstupné je 30 Sk.

Program: Čardáš z Bidoviec, Krucená z Raslavíc, Čardáš z Kalotaszegu, voľná zábava.

Ako sa za Klub milovníkov autentického folklóru vyjadril učiteľ ľudových tancov Vladimír Michalko, podujatie je určené každému, kto sa chce naučiť tanečné základy. Nie je potrebné žiadne špeciálne oblečenie, či obuv; kto chce prísť v kroji – môže, kto v cvičebnom úbore a botaskách – môže, kto v rifliach a zimných čižmách, tiež bude vítaný. Pre občerstvenie bude k dispozícii bufet.

sl   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk