magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Nazareth už v sobotu !
@ Kultúra -> Oznamy      Nov 27 2003 - 16:24 GMT
Už v sobotu o 19,00 začne v hale Cassosport koncert legendárnej skupiny The Nazareth. Po úspešných koncertoch v Čechách a na Slovensku, kde ich zhliadli tisíce divákov, sa tóny piesní ako Love Hurts, alebo Telegraph rozľahnú aj v Košiciach. Lístky na toto podujatie si je ešte stále možné zakúpiť v oboch mestských informačných centrách, alebo v Umeleckej agentúre GreArt. Ale pozor! Ešte v piatok bude lístok stáť 440 Sk, ale v sobotu – čiže v deň koncertu – sa lístky predávajú po 500 Sk. Okrem Nazarethu sa na 4 hodinovej koncertnej show predstaví aj Queenmánia Petra Pačuta a česká skupina Turbo.

Členovia Nazarethu pricestujú do Košíc už v piatok okolo obeda. Oproti pôvodnému plánu nastala malá zmena. Nebudú ubytovaní v hoteli Hrabina, ale v hoteli U leva. Odtiaľ to majú do koncertných priestorov oveľa bližšie, v podstate niekoľko metrov. V tomto hoteli budú mať aj spoločnú večeru v piatok o 19,00. Ako povedal šéf GreArt-u ¼ubomír Grega, Nazareth si tu ako prvý vyskúša nové hotelové priestory, kde budú mať k dispozícii aj bazén a saunu. Ich požiadavky na koncertné zabezpečenie inak neboli náročné, len organizátor sa údajne bude mať čo snažiť, aby stíhal naplniť ich „pitný režim“.

Nazareth okamžite po koncerte odchádza do Bratislavy, ďalšiu noc sa tu nezdržia, pretože ráno im odlieta lietadlo z Bratislavy do Anglicka.

sl   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk