magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Muzikál „Každý má svojho Leona“ s „milionárom“ Nikodýmom v hlavnej úlohe
@ Kultúra -> Oznamy      Nov 19 2003 - 09:04 GMT
(GreArt - tlačová správa) – 9. a 10. decembra 2003 budú mať Košičania jedinečnú príležitosť vidieť v divadelnej sále Jumbo centra romantickú muzikálovú komédiu „Každý má svojho Leona“ ( They´re Playing Our Song ).

Príbeh búrlivého vzťahu úspešného skladateľa Vernona Gerscha ( M. Nikodým )
a vtipnej, inteligentnej, no extravagantnej textárky Soni Walskovej ( J. Hittnerová ), určite očarí svojou textovou predlohou, množstvom gagov a príjemnými pesničkami.

Z trochu netradičného pracovného vzťahu sa rýchlo vyvinie vzťah ľúbostný, čo poriadne skomplikuje život oboch hrdinov. Neschopnosť prispôsobiť sa jeden druhému, harmonicky zladiť vzájomné spolužitie, prináša veľké množstvo humorných situácií z každodenného života, ktoré sú divákovi také blízke.

Jediná zájazdová muzikálová spoločnosť GEDUR PRODUCTION, s.r.o., je mnohým známa z uvádzania úspešných amerických muzikálových komédií D. Goggina „Mníšky“ a „Mníšky 2 – Milionárky“. Tentoraz prichádza s úplne novým programom, ktorý si už získal srdcia bratislavských milovníkov kultúry a určite si ho obľúbia aj Košičania.

Vstupenky v hodnote 400.-Sk ( balkón 300.-Sk ) si môžete zakúpiť v MIC ND Dargov, v ICMK na Hlavnej 59, prípadne priamo u organizátora v Agentúre GreArt na Bielej 3, tel.:623 25 68.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk