magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Nazareth: 29. 11. v hale Cassosport VŠA o 19,00

Lístky na koncert vyhrala Michaela Pcolova
@ Kultúra -> Oznamy      Nov 07 2003 - 13:21 GMT

Ako sme už avízovali, 29. novembra Košice navštívi hardrocková legenda – skupina Nazareth. Koncert, ktorý pripravila Umelecká agentúra GreArt v spolupráci s Umeleckou agentúrou GEDUR, sľubuje štvorhodinový hudobný zážitok.

Pre samotným Nazarethom vystúpi Peter Pačut so skupinou Queenmánia a česká skupina Turbo. Vstupenka na koncert stojí 440 Sk, v deň koncertu 500 Sk. Lístky môžete kúpiť v oboch mestských informačných centrách na Hlavnej ulici, ale priamo v Agentúre GreArt na Bielej ulici č.3.

Agentúra GreArt a www.cassovia.sk pripravili aj súťaž o dve vstupenky. Šťastie sa usmialo na Michaelu Pcolovu. Výherkyňa sa možno volá Michaela Pčolová, nie je nám to úplne jasné, lebo napísala e-mail bez diakritiky, ale je to stále lepšie, ako keby použila diakritiku a vyšlo by nám, že sa volá Michaela P–olova.

Keď sme jej zavolali, mala očividnú radosť. Vlastne očividnú nie, lebo sme ju nevideli, iba počuli, takže opravujeme – mala ušičujnú radosť. Trochu jej robilo problémy, ako si lístky vyzdvihne, pretože nie je Košičanka a potrebuje sa pre ne zastaviť v agentúre GreArt.

Pre tých, na ktorých sa šťastie neusmialo, môžeme povedať, že lístky ešte zatiaľ nie sú vypredané a môžu skúsiť šťastie nabudúce, pretože GreArt plánuje viacero koncertov rockových legiend, najbližšie by to mala byť formácia Status Quo. Na budúci týždeň tiež na stránkach www.cassovia.sk začneme súťaž o CD a knihu o jazzovom basgitaristovi, ktorým nie je nikto menší ako Jaco Pastorius.

Ïalšie linky spojené s koncertom Nazareth:

Informácia o košickom koncerte

Profil skupiny Nazareth


Slavomír Szabó   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk