magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Bolek Polívka odporúča v „Hospodskej“ pivko a kamarátov
@ Kultúra -> Oznamy      Oct 02 2003 - 14:04 GMT
> (GreArt - tlačová správa) - Aj vy patríte k ťažko pracujúcej väčšine, ktorá je večer čo večer šťastná, že nemusí vytiahnuť päty z domu? Aj vy sa najlepšie cítite lebediac si v teple rodinného kruhu, či pri pivku v obľúbenom podniku s kamarátmi? Ani Vaša manželka nechápe, čo Vás tam tak ťahá?

Teraz máte jedinečnú príležitosť ukázať jej, o čom to celé je. Divadlo Bolka Polívky a Divadelní spolek Frída Vám pripravili večer plný kvalitnej zábavy, ktorá Vás nenúti neľudsky si namáhať mozgové závity, ale ktorú nesporne ocenia aj ozajstní kultúrni fajnšmekri.

Už 23.10.2003 o 19:00hod. sa na jednom mieste spoja všetky obľúbené témy správneho muža – pivo, kamaráti, pesničky, humor, príjemná obsluha :-).

Hospodská je komorné krčmové panoptikum ľudských charakterov, typov a rozličných figúrok. Akýsi javiskový orloj fragmentov, smiešno-smutných epizódok, pesničiek, i hovoreného slova.

Všetky postavy spája miesto, kam prichádzajú uložiť a osviežiť svoje unavené telá a boľavé duše. Stávajú sa tak súčasťou jednej veľkej krčmovej rodiny.
Výnimočnosť inscenácie spočíva v tom, že širokú škálu postáv stvárňujú len dvaja herci.

Za novinku tohto projektu považujeme ambíciu zakomponovať do inscenácie pesničky, ako istú sarkastickú reakciu na súčasný muzikálový boom a zároveň originálne štylizované bábky, zastupujúce plnohodnotné javiskové bytosti.

Takže, milí priatelia lahodného moku, i vy všetci ostatní, pozývame Vás na výnimočný večer výnimočného humoru a veríme, že nám nedáte košom.

Vstupenky na jediné predstavenie, ktoré sa uskutoční v priestoroch Veritasu – Dominikánske námestie č.8, si ešte môžete zakúpiť v GreArt Production, s.r.o. na Bielej 3, tel.:623 25 68, v MIC ND Dargov a v ICMK na Hlavnej 59.   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk