magyar
  polski
  deutsch

 Košice
 Prešov
 Miskolc
 Užhorod
 Rzeszów
 

Donutil i Divadlo v Øeznické Praha
@ Kultúra -> Oznamy      Apr 09 2002 - 16:53 GMT
České dni pokračujú

V rámci Českých dní, ktoré sú pre mnohých Košičanov určite radostnou udalosťou, je pripravený na najbližšie dni, teda od 28. do 30. októbra, vskutku bohatý a zaujímavý program. V sobotu o 19. hodine vás v Dome umenia pobaví jeden z najúspešnejších českých hercov Miroslav Donutil so svojim známym zábavným večerom s názvom "Poøád se něco děje". Každý, kto pozná tento program i M. Donutila vie, že sa môže tešiť na večer plný zaujímavých historiek, ktoré Donutil - majster imitácie a obratný zabávať - dokáže podať s neuveriteľným citom.

Táto druhá informácia nepoteší priaznivcov Jiøího Menzla či Bohumila Hrabala. Literárno-hudobný večer s názvom "Jiøí Menzel čte Hrabala", ktorý bol pôvodne pripravený na 30. októbra v Dome umenia, sa pre zranenie pána Menzla /údajne si zlomil nohu pri korčuľovaní/ prekladá na 15. decembra. No čo, aspoň budete mať pekný predvianočný darček.

Ale v ten istý deň, teda 30. októbra, máte šancu stihnúť predstavenie Divadla v Øeznické Praha, ktoré vám ponúkne komediálny príbeh stárnucich žien s názvom "Premiéra mládí". Účinkovať budú: N. Divíšková a D. Bakerová. Predstavenie v divadle Thália začína o 17. hodine.

¼udmila Paňáková   |   tlačiareň
 
pošli na vybrali.sme.sk pošli do vybrali.sme.sk

Zdielať tento článok na Facebooku

 
(c) - autorské práva Box Network s.r.o., prevádzkovate¾ www.cassovia.sk . Všetky práva vyhradené. Opätovné vydanie alebo rozširovanie obsahu tejto obrazovky bez predchádzajúceho písomného súhlasu Box Network s.r.o. je výslovne zakázané. Viac informácií: marek@box.sk